Hakkımızda

CAST34 Ajans; reklam, dizi, klip ve film senaryolarındaki varsayılan karakterleri birebir en yakın ve en doğru kişiler ile eşleşebilmesi adına gittikçe büyüyen portföyü ile sektörün öncü firmaları ile çalışmaktadır

Cast34 ekibi olarak misyonumuz, başarı ile bütünleşen dünyada son teknolojileri kullanarak, ekip ruhunu benimseyerek, disiplin ve güler yüzlü, ekranların ışıltısı olabilecek karekterlerin keşvedilmesinde öncü olmaktır. İşinde Professional ve uzman kadromuz ile sektörümüzde hatrı sayılır bir kimliğe sahip, referanslarımız ile yarınları başarı alkışlarıyla kucaklayan bir yapıya sahiptir. En kaliteli hizmeti yerinde sunmanın doğru olduğuna inandığımız sektörde doğru adımlar ile ilerlemekteyiz.

Cast34 Casting hizmetlerini sadece bir hizmet olarak düşünmüyor aynı zamanda oyuncu kadromuzla bütünlük arz eden bir eğitim çalışmaları içersinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Cast34 mizyonumuzda muhakkak kaliteyi benimseyen, attığı imzalarda elbette başarıya hükmeden bir yapıya sahiptir. Zamanın değerini biliyor ivedilikle işimizin başında aldığımız kararlar ile yenilenme ilkeleri ile yolumuza devam etmekteyiz. Şansın çalışma ve azmin açıkllaması olduğuna inanıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin karşılığında aldığımız ödüller ile gururlanıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana Cast34 yönetim kadrosu, oyuncu kadrosu, model kadrosu, sanatçı kadrosu, dublaj kadrosu, dans kadrosu olmak üzere tüm kadrolarımızla isteklere anında cevap veriyor İstanbul, Türkiye ve yurt dışında hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Şöhret yanını düşünmediğimiz, toplum değerlerine önem verdiğimiz, geriye dönüp baktığımızda pişman olacağımız bir iz bırakmadan, en öncemlisi kendimiz için istemediğimizi tüketici içinde istemiyoruz. Sonucunda seyircisiyle bir aileyiz. Nihayetinde her sektör gibi rekabetin varlığının bilincindeyiz. Yalansız riyasız insan ilişkilerinin düzgün, işine vefalı oyuncu, model, sanatçı, arkadaşlarımızla biz buradayız taleplere en kısa sürede cevap veriyoruz.

Vizyonumuz

Cast34 teknolojileri ve imkanları kullanarak en güzelinin üretilmesinde önemli ölçüde yol almış ve almaya devam etmektedir. Çözüm ortağınız olarak istek ve taleplerinize en uygun yüzleri, yapımcı şirketlerine sunmanın haklı gururyla, 7/24 365 gün işimizin başında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Cast34 olarak bizler, çalışma alanlarını keyifli hale getirmenin prensipleri ile, tüm projelerde yer almaktan onur ve gurur duyuyoruz.
Casting sektöründe yeniliklerimiz ile söz edildiğimiz gereçeğini biliyor, iddialarımız değil gerçekleştirdiklerimiz ile, başarıya hükmediyoruz. Gerek Freelance oyuncu kadrosu, gerek sektöründe isim olmuş oyuncu kadrolarımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz.
Cast34 olarak casting vizyonuna sahip olmanın ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz, bu anlamda geriye dönüp baktığımızda ve ileriye bakıldığında prestijli oyuncu kadrosu ile başarılı olmanın gayreti içersindeyiz. Yeterlilik konusunda temel taleplere professional koçlarımızın öngörüleri ile seçimler yapıyoruz. Geleceğinde birgün geleceğini takdir edersiniz, hem tercihen, hemde severek yaptığımız işimizin ilerleyen yıllarda Cast34 hergün çok daha iyi yerlere taşıyacağımızı belirtmek isteriz.
Vizyonunda işimizin, temel olarak ilkerlerimizden ödün vermeden, kaliteli hizmetlerin gayesi içersindeyiz. Sorun değil çözüm üretiyoruz. Biz Cast34 ekibi olarak dizi, sinema, reklam filmi, kliplerde gerçekleştirdiklerimiz ile siz değerli yapımcılarımızın, seyircinin alkışlarında olmaktan gururluyuz.

Kurucumuz

Hamdi Bor