Climbing © 2014 Cast34.NET

Web Tasarım : Bay KaPTaN

Anasayfa | Hakkında | Casting | Eğitimler | İletişim

Goldex

Cast34

KAZANABİLİRSİNİZ!

BİRLİKTE ÇALIŞMAK

Birlikte çalıştığımız dizi film, reklam filmi, sinema film detlerinde deneyim kazanarak kendininizi geliştirme şansını yakalayabilirsiniz.

Türk tiyatro ve sinemasında usta isimlerle çalışmak istermisiniz.? Bunun için tek yapmanız gereken iletişim departmanımızla iletişime geçmek, cv bilgilerinizi ve resimlerinizi gönderip sisteme kaydolmak olacaktır.

CAST 34 - SAHNE 34

TİYATRO EĞİTİMLERİ

Tiyatro oyuncusu olmak veya filmlerde oynamak üzere oyuncu olmak bu kadar zor değil.! Cast34 ve Sahne34 işbirliği ile sektörde kendini kanıtlamış hocalarımız ile eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Cast34 Ajansımızın güvencesiyle verilen tiyatro eğitimlerimiz, eğitim süresi sonrasında hakkedenlere sertifikaları yine Cast 34 Ajans'ımızın yönetim kurulu tarafından sahiplerine teslim edilmektedir.

EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA

Eğitimlerimiz konusunda detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilir veya www.sahne34.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tiyatro eğitimleri, oyunculuk eğitimleri şartlarımızı okumadan lütfen başvuru yapmayınz. Kriterlere uymayan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Cast34 ve Sahne34 işbirliğiyle.