Climbing © 2014 Cast34.NET

Web Tasarım : Bay KaPTaN

Anasayfa | Hakkında | Casting | Eğitimler | İletişim

Goldex

Cast34

CAST 34 Ajans Hakkında

CAST 34 Ajans

Hakkımızda

CAST34 Ajans; reklam, dizi, klip ve film senaryolarındaki varsayılan karakterleri birebir en yakın ve en doğru kişiler ile eşleşebilmesi adına gittikçe büyüyen portföyü ile sektörün öncü firmaları ile çalışmaktadır Ajansımız bünyesinde kayıtlı olan oyuncuların daha iyi tanıtımı amacı ile fotoğraflardan oluşan cast kartları hazırlanmaktadır.

Bu kartlar, ilgili kuruluşlara dağıtılmaktadır. Bu uygulama sizin de öngörebileceğiniz gibi yapımcı firmalardan, oyunculara kadar geniş bir yelpazenin hayatını kolaylaştırmaktadır. İlkemiz, oyunculuğun sanat olduğunu unutmamaktır. CAST34 Ajans bünyesinde oyuncu olarak yer almak isterseniz, kaydınızı yapabilmemiz ve fotoğraflarınızı çekebilmemiz için sizi ofisimize davet ediyoruz.

Birçok görsel projelerde yer alan oyuncu ailemizi güçlendirmek adına sizinle çalışmak dileği ile…

CAST 34 AJANS

KANAL D PROJELERİNDE

Casting menajerliğini yapmakta olduğumuz oyuncularımızın bir kısmının şuan Kanal D'de oynayan dizilerde yer almaktadır. Amacı gayemiz türk televizyonlarına yeni yüzlerin keşvedilmesinde rol oynamaktır! Cast34 Ajans ekibi olarak Türkiye ve yurtdışından Casting temini hizmetleri sunmaktır!

BÜNYEMİZDE

Cast34 bünyesinde yer almak, diziler, sinema, tiyatro gibi sanatsal alanlara ilgi duyuyorsanız, tercihen daha önceden bu yönde bir çalışmanız varsa veya bu konulara eğitim alıp mesleği icraa ettirmek istiyorsanız cast34 insan kaynakları ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

CAST 34 Ajans Misyonumuz

CAST Ajans

Cast34 ekibi olarak misyonumuz, başarı ile bütünleşen dünyada son teknolojileri kullanarak, ekip ruhunu benimseyerek, disiplin ve güler yüzlü, ekranların ışıltısı olabilecek karekterlerin keşvedilmesinde öncü olmaktır. İşinde Professional ve uzman kadromuz ile sektörümüzde hatrı sayılır bir kimliğe sahip, referanslarımız ile yarınları başarı alkışlarıyla kucaklayan bir yapıya sahiptir. En kaliteli hizmeti yerinde sunmanın doğru olduğuna inandığımız sektörde doğru adımlar ile ilerlemekteyiz.

Cast34 Casting hizmetlerini sadece bir hizmet olarak düşünmüyor aynı zamanda oyuncu kadromuzla bütünlük arz eden bir eğitim çalışmaları içersinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Cast34 mizyonumuzda muhakkak kaliteyi benimseyen, attığı imzalarda elbette başarıya hükmeden bir yapıya sahiptir. Zamanın değerini biliyor ivedilikle işimizin başında aldığımız kararlar ile yenilenme ilkeleri ile yolumuza devam etmekteyiz. Şansın çalışma ve azmin açıkllaması olduğuna inanıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin karşılığında aldığımız ödüller ile gururlanıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana Cast34 yönetim kadrosu, oyuncu kadrosu, model kadrosu, sanatçı kadrosu, dublaj kadrosu, dans kadrosu olmak üzere tüm kadrolarımızla isteklere anında cevap veriyor İstanbul, Türkiye ve yurt dışında hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Amaçlar bizim için araç olmamıştır, aksine amacımızı büyük bir inançla benimsiyor araçları amaç yolunda keşvedilmeleri için eğitimlerimiz ile değerlendiriyoruz. İşte tamda bu yüzden Cast34'düz biz bir aileyiz, nasıl bir ailenin bireyleri birbirlerine düşkün ve tutkun ise bizlerde tüm ekibimiz olarak aynı hoşgörü, anlayış ve sevgi ile birbirine kenetlenip işimizin en güzelini gerçekleştirmek yolunda adımlar atıyoruz.

Şöhret yanını düşünmediğimiz, toplum değerlerine önem verdiğimiz, geriye dönüp baktığımızda pişman olacağımız bir iz bırakmadan, en öncemlisi kendimiz için istemediğimizi tüketici içinde istemiyoruz. Sonucunda seyircisiyle bir aileyiz. Nihayetinde her sektör gibi rekabetin varlığının bilincindeyiz. Yalansız riyasız insan ilişkilerinin düzgün, işine vefalı oyuncu, model, sanatçı, arkadaşlarımızla biz buradayız taleplere en kısa sürede cevap veriyoruz.

Cast Nedir? Casting Nedir? Casting Ajansi

Doğru Karar Başarı Demektir!

Oyunculuk meziyet isteyen bir iştir, bu nedenle hemen herkez oyuncu olamaz, bu konuda kendine güvenen, daha önceden bu konuyla ilgili eğiim almış, referansları olan oyuncular, oyuncu adaylarıyla çalışma sinerjisi yakalayabiliriz.

CAST34 Ajans İletşim Bilgilerimiz

Casting Ajansı Nedir? Hangi Sektörlerde Yer almaktadırlar? Cast Firmaları Ne İş Yaparlar?

Casting ajansı olarak sektörde yerini almış birçok ajans bulunmaktadır. Cast temini hizmetlerimizden bir tanesidir.

DEVAMI

CAST34 Ajans İletşim Bilgilerimiz

İletişim için; TEL: 0212 288 09 74

FAX: 0212 288 09 75

MAİL: info@cast34.net

www.cast34.net

Adres: Eski osmanlı Sk. Yavuz Apt. No:10 Mecidiyeköy İstanbul (Polis Karakolunun Sağındaki Sokak)

NOT: (Kayıt, fotoğraf çekimlerinde herhangi bir ücret alınmamaktadır).

CAST 34 Ajans Vizyonumuz

CAST34 Ajans Duyuru

Cast34 teknolojileri ve imkanları kullanarak en güzelinin üretilmesinde önemli ölçüde yol almış ve almaya devam etmektedir. Çözüm ortağınız olarak istek ve taleplerinize en uygun yüzleri, yapımcı şirketlerine sunmanın haklı gururyla, 7/24 365 gün işimizin başında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Cast34 olarak bizler, çalışma alanlarını keyifli hale getirmenin prensipleri ile, tüm projelerde yer almaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Casting sektöründe yeniliklerimiz ile söz edildiğimiz gereçeğini biliyor, iddialarımız değil gerçekleştirdiklerimiz ile, başarıya hükmediyoruz. Gerek Freelance oyuncu kadrosu, gerek sektöründe isim olmuş oyuncu kadrolarımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Cast34 olarak casting vizyonuna sahip olmanın ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz, bu anlamda geriye dönüp baktığımızda ve ileriye bakıldığında prestijli oyuncu kadrosu ile başarılı olmanın gayreti içersindeyiz. Yeterlilik konusunda temel taleplere professional koçlarımızın öngörüleri ile seçimler yapıyoruz. Geleceğinde birgün geleceğini takdir edersiniz, hem tercihen, hemde severek yaptığımız işimizin ilerleyen yıllarda Cast34 hergün çok daha iyi yerlere taşıyacağımızı belirtmek isteriz.

Vizyonunda işimizin, temel olarak ilkerlerimizden ödün vermeden, kaliteli hizmetlerin gayesi içersindeyiz. Sorun değil çözüm üretiyoruz. Biz Cast34 ekibi olarak dizi, sinema, reklam filmi, kliplerde gerçekleştirdiklerimiz ile siz değerli yapımcılarımızın, seyircinin alkışlarında olmaktan gururluyuz.

Cast34 bünyesinde yer alan birçok modellerimiz mevcuttur, bunlardan bir tanesi Arzu Ulutunçok gibi sizde Cast34 Model Ajansımızda yer almak istiyorsanız, 4 adet fotografınız, cv'niz, diskografiniz ile Cast34 insan kaynaklarıyla iletişime geçebilirsiniz.